Tekil mesaj gösterimi
Alt 22 Kasım 2022, 20:44   #30
Er Şaban
Charismax
Yanıt: 17. Haftanın Trend Üyesi Razor

Bitti mi? Hayır bitmedi .. Ben sorup geçeyim tek seferlik soru olmasın diye..

İlk ergenliğe girdiğin an ve zaman neler hissettin ? Muhtemelen ortaokul zamanlarında veya 5. sınıf sonlarında bu durumu yaşadın.. O zaman'ki arkadaş muhabbetinden bu konu ile ilgili replik şeklinde bir konuşma yazabilir'misin ? fsdgdsgfsg

Bir kadın'da fiziki olarak ne arar'sın?
Bir kadın'da nasıl bir akıl arar'sın?

Evlendiğin'de şöyle bir erkek olacağım diyerek kendini hazırladığın bekar hayatı sonrası hayatı düşündün'mü?
Çıktığın kızları sevgililerini eşin olarak'mı ileri dönük düşünürsün yoksa takılmak için mi? Neden bunu sordum her ''çıkan'' kişi evlenmez ciddilik başka takılmak eğlenmek başka.. buradaki eğlenme o iş'ler mevzusu değil tek olmamak için yani..

Masa başı iş tabirinde olan işlerden hangisi senin için uygun olurdu?
Asgari ücreti var ama işinden memnunsun bu sana alternatif başka bir iş düşündürür'mü yani asgari ücret olması?

Türkiye'ye şu lazım abi bu olursa biz tam oluruz dediğin bir'şey ?

Sohbet sitelerin'de takılan erkek ve kızlar senin gözünde nasıl bir itibar yaratıyor ?

İki iş yazacağım bunların hangisini seçersin..

Küçük bir tavuk döner dükkanı
Hiper market işletmecesi

Sosyal bilimler bölümü ile ilgili düşündüğün bir'şey var mı ? Sosyal bilimler en temel alt tabaka eğitim derler başlangıç olarak puan meselesine senin içinde öyle mi ?

Eğitim sistemin'de ortaokul diploması artık lise diploması olarak değiştirildi yani zorunlu eğitim ilkokul 5'ten 8 seneye çıkarıldı.. Ortaokul diploması alıp liseyi ilk seneden terk eden kişilerin o 1 senesinin kayıp zaman olduğunu düşünüyor'musun... daha doğrusu eğitim sistemi hakkında ne düşünüyorsun..

Üniversite öğrenciliğinde kızların öğrencilik dışında sence özgürlüklerine kavuştuğu söylentilerini doğruluyor'musun?

Teşekkürler.. Cevap vermek zorunda değilsin.. Sormak için sordum..
Mukasko tukka
Lehzen ahzen
Kabren mahzen