Tekil mesaj gösterimi
Alt 05 Mayıs 2023, 01:24   #1
Beatrice
Trendforum 1 Yaşında

Trendforum 1 Yaşında
Www.TrendForum.Net

Merhaba Değerli Trendforum.Net Ailem;

Bugün bu satırları yazarken geçtiğimiz bir yıla şöyle bir bakıyorum da tam da dilediğimiz gibi bir yıl geçirmişiz, hep birlikte üstüne koya koya ilerlemişiz. Trendforum açılırken tek dileğim hepimizin huzurlu eğlenceli vakit geçirmesiydi bunu defalarca dile getirdim yönetimimde yer alan her üyeye özellikle söyledim önce keyif alın eğlenin gerisi olur zaten. İnsanları sıkmadan, mümkün olabildiğince özgür bırakarak ama kimsenin de hakkını yedirmeden ve huzurunu kaçıracak davranışları da kabul etmeden bu çizgiyi çok iyi ayarladığımızı düşünüyorum . Bu yüzden gelen aramıza katılan çoğu arkadaşımız bir daha bizden kopamadı, günden güne sıfırdan geldiğimiz noktada böyle güzel bir aile olduk bu beni çok mutlu ediyor. Hep beraber çok güzel anılar biriktirdik, daha da biriktirmeye devam edicez.

Trendforum açıldığı günden bugüne emek veren burada teşekkür etmek istediğim çok kıymetli dostlarım var. Aslında bir kaç kişiyi buraya etiketleyecektim ama sonra ismini yazmadıklarıma haksızlık olmasın diye düşünerek herhangi bir isim belirtmeden ve ayırmadan bütün yöneticileri, üyeleri, eskiden yöneticilik yapmış veya eskiden aktif olmuş şuanda aramızda olmayan herkes için; iyi ki yolunuz bizimle kesişmiş diyorum. Sizler için de Trendforum'un manevi bir değeri, yeri oluştuysa, burada geçirdiğiniz zamanı keyifli kılabildiysek ve ortamımızı sizlere de benimsetebildiysek ne mutlu bana, ne mutlu bize..

Her zaman bir arada olmak, Birlikte çok daha güzel anılar biriktirmek dileğiyle..

Doğum günün kutlu olsun Trendforum..

Alıntı ile Yanıt