Tekil mesaj gösterimi
Alt 18 Temmuz 2022, 00:28   #1
dont have life^
Trend Üye
dont have life^

dont have life^
Www.TrendForum.Net

Merhaba arakdaşlar ben ediz, istanbul tuzla'dan katılıyorum aranıza. Bundan uzun süre önce sene 2005 2006 mı ne daha gençliğimizin baharların'da bilgisayar oyunların'da ve forum sitelerin'de takılıyorduk gerci bize ne fayda sağlayacağını bile bilmeden oysa gençliğimizi çocukluğumuzu elimizden alacağını bilmiyordum fakat yanlış olmasın bu benim şahsi fikrim olarak bana pek'de bir şey katmadı ama real hayatım'da görmediğim şeyleri görmediğim dostlukları arkadaşlıkları yaşadım hayatımın bir o kadar güzel günleriydi hatta en iyi günleriydi keşke hiç büyümeseydik ama maalesef işte. real'de hayatımın berbat günlerini böyle forumlara girerek ve oyun oynayarak geçirdim fakat yaş ilerledikçe günlük rutin şeyler bile artık yorucu bir hal alıyordu bana iyi gelen şeyler'den bile uzak durmaya başladım ve yazık ki tekrar hayatım bozulana kadar böyle içten ve derinden yazdığım için sizlerden özür dileyerek herkese iyi forumlar diliyorum.

Neye uzanmaya çalıştıysam ulaşamadım. Bu yolu ya ben bilmiyorum, ya da anlayamıyorlar. Ama öyle de böyle de zoruma gidiyor.. İstenmemek yordu beni.

Alıntı ile Yanıt