Tekil mesaj gösterimi
Alt 18 Ağustos 2023, 14:31   #1
Çevrimdışı
DeepSilence
Banlı Üye
Yeni Nesil Erkek Saç Modelleri Neler ?
Yeni Nesil Erkek Saç Modelleri Neler ?
Www.TrendForum.NetErkek saç modelleri ve kesimleri yapılmadan önce mutlaka yüz tipi analizi yapılmalı ve bu yönde erkek için saç kesimleri ve erkek saçları için modeller uygulanmalıdır.

Yeni Nesil Erkek Saçı Orta Uzunlukta Saçlar

Birçok kişiye uzun saç sevmesine rağmen saç tipi ile uyumlu olmadığı için uzun saç kullanılmaz. Uzun erkek saçı moda olunca da ikilemde kalır. Bu senenin yeni en güzel saç modelleri arasında orta uzunlukta saçlar ilk sırada diyebiliriz.
Saçlarını çok fazla uzatamayan kıvırcık erkek saç ve kabarık erkek saç yapısını sahip olanlar bu sene kendilerini daha ön planda ve daha dikkat çekici olarak şimdiden kabul edebilirler. Özellikle yanları çok kısa saçın üst kısmı uzun olan erkek saç modelleri bu senenin erkek saç trendleri arasında yer almaktadır.

Özellikle küçük yüze sahip erkekler yanları kısa ön- üstü uzun olan saçları tercih edebilirler.
Uzun yüze sahip erkekler ise bu saç modeli yerine yanları ve üstleri aynı uzunlukta olan orta uzunlukta klasik saç kesimlerini tercih edebilirler.

Yeni Nesil Erkek Saçı (Düz Ve Uzun Saç Modelleri)

Düz saç kesimi ile de orta uzunlukta erkek saç modeli kullanabileceğiniz gibi makine ile kesilen çok kısa erkek saç modelleri ve kısa saç erkek modelleri kullanabilirsiniz. Erkek düz saç modelleri hakkında daha fazla detay arıyorsanız Erkek Düz Saç Modelleri Ve Yapılışları başlıklı yazımızı gözden geçirebilirsiniz.

Yeni Nesil Saçlar Denilince Akla Gelen Kıvırcık Erkek Saç Ve Modelleri

Erkek kıvırcık saç modelleri ve kıvırcık erkek saç kesimleri doğru yüz tipi ile ve doğru saç kesimi ile bütünleştiği zaman kusursuz görünüm sunmaktadır. Bu senenin erkek saç modası arasında da kıvırcık saçlarla yapılan modellerin daha da dikkat çektiğini ve öne çıktığını belirtmek isteriz. Hatta bu sene düz saç erkek stili kullanıcılarının bile erkek saçına perma modelleri ile saçlarını kıvırcık yaptırabilirler diyebiliriz.Hiç tipine yakışacak saç modeli bulmakta zorlanan uzun yüze sahip erkekler kıvırcık saç modelleri ile çok daha tarz ve karizmatik görünebilirler. Tüm yüz tiplerine yakışan kıvırcık saç modelleri hakkında daha fazla ayrıntı ve detay için Erkek Saç Modelleri Kıvırcık Saç Tasarımları konulu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bu Senenin Erkek Saç Modası Permalı Saçlar

Kıvırcık saç sahibi olmak isteyen ancak bunu bir türlü gerçekleştiremeyen erkekler bu sezon kıvırcık saçlara perma erkek saç modası ile konuşabilirler.
Permalı erkek saçları hakkında merak ettiğiniz detayları ise Perma Erkek Saç Modelleri 2021-2022 başlıklı yazımızda ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

Bu Senenin Yeni Nesil Erkek Saç Modeli Dağınık Saçlar

Dağınık erkek saç modelleri modası geçmeyen saç modeli de denilebilir aslında. Zira hemen hemen her sezon farklı saç uzunluklarında dağınık erkek saçlarını görmekteyiz.

 
Alıntı ile Yanıt