Tekil mesaj gösterimi
Alt 09 Eylül 2023, 23:54   #1
Astrea
Admin
En Tatlı Bebek Benim - Katılım

En Tatlı Bebek Benim - Katılım
Www.TrendForum.Net

Merhaba arkadaşlar yeni bir yarışmayla tekrar karşınızdayız.

Bu sefer biraz değişiklik yapalım dedikten oyunda
Neden kendimizi yarıştırmayalım
Herkes kendine güzeldir/yakışıklıdır.
.01Ama bunu bebeklik fotoraflarımızın eklenmesi bizi ister istermez daha bir şirin yapacak.
o yüzdeennnn En Tatlı Bebek Benim yarışması ile karşınızdayız.

fotoğraflarınızı pm/özel mesaj yolu ile bana göndermeniz gerekmektedir.

Yarışma Katılım Bitiş Tarihi :
15.09.23

*Tüm forum kuralları bu yarışma için de geçerlidir.
*Paylaşılan resmin kendine ait olduğunu belli edecek postlar atmak, oy istemek yasaktır.
*Yarşmaya tüm forum üyeleri katılabilir.
*Anket açıldıktan sonra üyeler kendilerine oy verebilcektir.
* Fotoğrafın üzerinde nick/isim/tarih v.s. gibi herhangi bir yazı olmamalıdır.
* Fotoğraflar uygunsuz içeriğe sahip / toplumsal değerlere saldırı niteliği taşıyan öğeler barındırmamalıdır.
* Fotoğrafın daha önce hiçbir mecraya yüklenmemiş, yayımlanmamış olması gerekmektedir.(yani internetten bulmayın)
* Her üye yalnızca 1 fotoğrafla katılım sağlayabilmektedir.
Ve En Önemlisi Kendi Resminiz Olması Gerek.
HALA OĞLU TEYZE KIZI GİBİ YİĞEN FOTOSU GÖNERDERMEYİN LÜTEFENN
maks 5 yaşa kadar olucak resimler

.. @agg1401 , @Alejandro, @Allecra, @Anna, , @Arthur, @Asi Ruh, @Bahtiyar, @Beatrice, @BlackRose, @BOSS, @Bozturk, @Cananist, @compedan, @devriksekiz, @Dua ', @Efrasiyab, @f8r7t, @Father, @Freyja., @Gabriel, @gupse, @Gülümse, , @Huzur-u Kalb , @ihaveanidea, @KETCH, @KoJiRo, @Komutan Logar, @Lareina, @Lilith, @Liya, @MaVi, @Mehmet, @mistikbikadın, @Mona , @mortal, @MYNAK, @Ne münasebet, @Nelly, @Nimâ, @NucLeaR, @Painfully, @Papatya, @Razor, @Regex, @Roman, @Roronoa Zoro, @SeoS, @SNOOPY, @Time, @Toprak, @Tupac, @Unique, @Vision, @X , @xena, @İnsan, @Üzüm, @Zeytin, @_bigguy_
@aSy

İmzalardaki bağlantıları veya görselleri görüntülemek için gönderi sayınızın 10 veya daha fazla olması gerekir.