Tekil mesaj gösterimi
Alt 02 Ekim 2023, 22:48   #1
Beatrice
Gri Saç Karizma Demektir

Gri Saç Karizma Demektir
Www.TrendForum.Net

Erkekler ağlamaz…Özellikle beyazlayan saç için. Boyayla uğraşmanın hiçbir manası yok, bırakın saçınız sizi yönlendirsin. “Ama ben daha çok gencim!” diye de üzülmeyin. Sizi daha karizmatik, olduğunuzdan daha olgun ve görmüş geçirmiş gösterecek tek şey beyaz saçtır. Araştırmalara göre kadınların %72’si saçı beyazlayan erkekleri daha çekici buluyor. Eğer galerimize bakarsanız sebebini anlarsınız. Siz de bu olgunluğu kabul etmeye, konuşurken uzaklara bakan ve sadece iki kelimeyle hayat felsefesini yansıtan adam tipi olmaya hazırsanız gri saçınıza bakmanız için önerilerimiz var.

George Clooney:Gri saçınız için özel bir şampuan kullanın.
Matt LeBlanc:Şampuanın pH değerinin düşük olmasına dikkat edin.
Anthony Bourdain:Eğer saçınızda parlaklık eksikse kuaförde rötuş yaptırmayı unutmayın.
Kevin Costner:Kaşınızla saçınızın uyumlu olmasına dikkat edin.
Ben Affleck:Saçınızı artık uzatmayın çünkü çirkin bir tarza dönüşebilir.
Hugh Grant:Siz artık herkesten daha olgun ve ermiş bir bireysiniz.
Mark Ruffalo:Kısa ve bir tarz sahip bir saç kesimi edinin. Saçınızın farklı tonlarını keşfedin.
Sean Penn:Saçınızın beyazlayan bölümünü saklayacağınıza tam tersine ortaya çıkarın.
Patrick Dempsey:Öne kaldırın veya arkaya ya da yana tarayın.
Jon Bon Jovi:Ve lütfen boyatmayın! (Bon Jovi bile salmış!)
Pierce Brosnan:Kadınlar kendi saçlarını boyatırken sizin saçınızın boya olduğunu anlamaları bir saniyelerini bile almayacak.
José Mourinho:Boyattıysanız da en azından mertlikten yalan söylemeyin.

Alıntı

Alıntı ile Yanıt