Tekil mesaj gösterimi
Alt 07 Ağustos 2022, 09:52   #1
Çevrimiçi
KoJiRo
Gizem Güven kimdir
Gizem Güven kimdir
Www.TrendForum.NetSihirli Annem’in Ceren’i, Selena’nın Leyla’sı olarak hafızalara kazınan güzel oyuncu Gizem Güven ve yaklaşık iki yıl önce evlendiği futbolcu eşi Caner Turp, boşanma kararları ile gündeme geldi. 2020 yılında nikah masasına oturan çiftten gelen boşanma açıklaması hayranlarını üzdü.

GİZEM GÜVEN BİYOGROFİSİ

Adı: Gizem Güven
Doğum Tarihi: 31 Aralık 1993
Doğum Yeri: İstanbul
Boyu: 1.63
Kilosu: 52
Burcu: Oğlak
Göz Rengi: Yeşil
Saç rengi: Kumral
Mesleği: Oyuncu ve tasarımcı
Annesi: Ayşen Güven
Babası: Mustafa GüvenGİZEM GÜVEN KİMDİR?

Gizem Güven 31 Aralık 1993 İstanbul doğumlu. Özel Koza Koleji’nde ilköğretimini tamamladıktan sonra Özel Beykent Koleji Sosyal Bilimler Lisesi’ni kazandı ve lise eğitimine burada devam etti. Ardından Beykent Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nü yüzde yüz burs ile kazandı ve mezun oldu.

3 yaşından beri reklam filmlerinde rol alan oyuncunun ilk oyunculuk deneyimi “Temiz Aile Temiz Gelecek” dizisi ile oldu. Bu projenin ardından “İki Arada” dizisinde Özge karakterini canlandırdı. 2002-2006 yılları arasında “Sihirli Annem” dizisinde canlandırdığı Ceren karakteri ile yıldızı parladı ve tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim oldu. Sihirli Annem’in bitmesinin ardından “Selena” dizisinde Leyla karakteri ile ekranlara geldi. Genç ve güzel oyuncu uzun süredir ekranlarda yer almıyor.Alıntı
__________________

İmzalardaki bağlantıları veya görselleri görüntülemek için gönderi sayınızın 10 veya daha fazla olması gerekir.
 
Alıntı ile Yanıt