Tekil mesaj gösterimi
Alt 24 Aralık 2023, 22:51   #18
Regex
“En büyük servet, itibardır.”
Yanıt: Evlendiğin kişi ile aynı forumda takılmak

Evlenseydim bu gerçekleşecekti, evlenmedim ve hâlâ da aynı ortamda bulunuyoruz (bu forumu kastetmiyorum). Aç köpek gibi düşman olmamızı falan bekleyenler oldu. Siz hayırdır olm? Size ekran görüntüsü falan çıkaracağıdı he mi? Çünkü herkes sizin gibi pis, kalitesiz olduğu için iyiyken iyi olacak; olmayınca birbirinin kuyusunu kazacaklar he mi?

Bu arada bence hayali de kurulabilir, gerçekleştirilebilir de, saçma da bulunabilir. Forumda ne amaçla bulunduğuna ve takıldığına bağlı olarak bu durum değişir. Bu yüzden konuya farklı yaklaşımlara saygı duyuyorum. Ben forumları partner bulma sitesi olarak kullanmadığımdan bana garip gelmiyor. Sosyal medyada da aktif olmadığım için bana göre yeğ. Ha öyle mıc mıc yapılacaksa irrite olurum, olunur yani. Tasvip ettiğim bu tarz göze sokmaca ya da çocuksu davranışlar değil elbette. Tanıdığım yıllardır evli olup, bunu belirtip sorun yaşamadan takılan dostlarım da mevcut ha ama siz forumları farklı amaçla kullanacağım diyorsanız o zaman sıkıntı çıkar, yapmayın.

Alıntı ile Yanıt