Tekil mesaj gösterimi
Alt 17 Ocak 2024, 15:15   #411
Regex
“En büyük servet, itibardır.”
Yanıt: Avatar / Profil istekleriniz

menekşe kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Türk bayrağı olsun o zaman

Bu üslupta devam ederseniz herhangi bir yöneticinin herhangi bir yardım sağlayacağını düşünmüyorum. Neden düşünmüyorum, çünkü prosedür olarak bu forumda işletilen sistem avatar ve profil görsellerinizi zaten kendinizin yükleyebilmenizdir. Olası problemlerde @devriksekiz'in belirttiği gibi resmi buradan iletirseniz yönetici arkadaşlar yardımcı oluyorlar. Siz hem görseli kendiniz iletmiyorsunuz, hem de yönetici arkadaşımın yardımcı olmuş olmasına rağmen bir buna teşekkürü bile çok görüp emir kipli üslupta iş buyuruyorsunuz. Ketçap-mayonez de olsun mu? derler. Biz demeyiz ama derler yani.

Buradaki yönetim gönüllülük esasına göre çalışır, size normalde avatar bile eklemek zorunda değilken bir de adam araştırıp bulup kendi bulduğu görseli ekleyip, bunun karşısında herhangi bir nezaket belirteci de almayıp, teşekkür görmeyip bir de bunu size beğendiremez. O yüzden buradaki yönetimin emek ve hoşgörüsüne, size yardımcı olma gayretine önce saygılı olacaksınız; ondan sonra bir şey isteyeceksiniz.

İyi forumlar dilerim.

Alıntı ile Yanıt