Tekil mesaj gösterimi
Alt 24 Şubat 2024, 15:45   #1
KoJiRo
Markova 17 sayı üretti, Novaro Challange Cup Final ilk maçını 3-0 kazandı

Markova 17 sayı üretti, Novaro Challange Cup Final ilk maçını 3-0 kazandı
Www.TrendForum.Net

İtalya'nın Igor Gorgonzola NOVARA takımı, Challenge Cup Final ilk maçında Fransa'nın Neptunes NANTES takımını 3-0 yenmeyi başardı.

İtalya'nın Igor Gorgonzola NOVARA takımı, Challenge Cup Final ilk maçında Fransa'nın Neptunes NANTES takımını 3-0 yenmeyi başardı. Maçın setleri; 26-24, 25-22 ve 25-20 sonuçlanırken, İtalyan takımı ile ilk maçına çıkan Marina Markova, 17 sayı ile karşılaşmanın hem en skorer oyuncusu hemde MVP'si oldu. Markova'dan sonraki en skorer isim, 15 sayı ile Caterina Bosetti'ydi. Final'in 2. maçı ise 28 Şubat'ta Fransa'da oynanacak.

Maçtan sonra görüşlerini açıklayan Marina Markova;“Bu ilk maçımdan gerçekten çok mutluyum, ilk kez bir Avrupa kupası maçında oynadım ve bu bir finaldi. Gergindim ve heyecanlıydım ama oynarken takım arkadaşlarımın da sayesinde rahatladım. Hepsiyle gurur duyuyorum, iyi bir performans sergilediğimizi düşünüyorum ama şimdi Cumartesi günkü maça ve ardından Nantes'taki rövanş maçına bakmalıyız çünkü bunlar çok zorlu iki mücadele olacak." dedi.

Igor Gorgonzola NOVARA - Neptunes NANTES 3-0 (26-24, 25-22, 25-20)

Igor Gorgonzola NOVARA: Bosio 1, Bosetti 13, Danesi 7, Bonifacio 7, Akimova 10, Markova 17, Fersino (L), Bartolucci, De Nardi, Buijs 1. Oyuna girmeyenler: Szakmary, Chirichella, Guidi (L), Kapralova. Antrenör: Bernardi.

Neptunes NANTES: Keene 7, Jasper 8, Rotar 8, Mims 15, Kurtagic 8, Karasoy, Giardino (L), Rakotozafy, Lukasik 1, Ndoye, Respaut 2. Oyuna girmeyenler: Davai. Antrenör: Hernandez.
Hakemler: Glod, Simic.
Süre: 31', 28', 28'; Toplam: 87'.

Voleybolx

İmzalardaki bağlantıları veya görselleri görüntülemek için gönderi sayınızın 10 veya daha fazla olması gerekir.

Alıntı ile Yanıt