Tekil mesaj gösterimi
Alt 21 Ekim 2022, 13:21   #6
Er Şaban
Charismax
Yanıt: Makale Sistemimiz kullanıma açılmıştır

Erşan Kuneri kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Bu vBulletin'in dahili bir özelliği değil, harici eklentisi geliştirilmiş. Tabii ki vBulletin gibi eski bir eklenti, dolayısıyla mobilde görünüm problemleri olabilir. Sorun çıkarsa el atarız.

Bu sistemi; özgün makaleleri forum konseptinden alıp biraz blog havasına büründürerek gösterdiği için kullanmayı seviyorum. Dün de @Bahtiyar eklentisini paylaşınca kurmak aklımıza geldi. Şu an için çoğu yerini Türkçeye çevirdim, birkaç önemsiz kısım kaldı. Onları da hallettikten sonra görünüm problemleri ile karşılaşırsak şablonları editleyerek geliştiririz.

Ben bunu bir yerde daha dedim ranklar yarım çıkıyor .. bana açıklama yaptılar dediler teknik sorumlumuz ilgilencek dönecek.. bir kaç hafta geçti dediler normal görünüme aldık Yani mobil değil masaüstünde'de sıkıntılı konulara girip bakın dediğimi anlarsınız...

mesela ben

dddddddddddddddd
dddddddddddddd
ddddddddddddddd
dddddddddddddd

bu şekilde yazı paylaşıyorum birde şöyle bir yazı olayı var ..

dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd ddddddddddddddddddddd
dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddd

uzun satır bunlara center kodunu verince ortalayınca yarısı solda yarısı ortada kalıyordu.. Rankları kesiyor mesela rank yığma sistemi iki rankım var bisini yandan kırpıyor fadsfdf

Ya önemli değilde diyim dedim konusu açıkken elbet zaman sonra editlenir ayarlanır elinize sağlık ..
Mukasko tukka
Lehzen ahzen
Kabren mahzen

Alıntı ile Yanıt