Tekil mesaj gösterimi
Alt 16 Kasım 2022, 20:30   #7
Er Şaban
Charismax
Yanıt: Kurtlar Vadisi geri dönüyor! Yeni sezonda Memati Baş ve Pala da olacak mı?

Erşan Kuneri kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Abi senelerdir Kurtlar Vadisi Kaos adıyla yeni bir dizi gelecek. Gelecekte bir gün gelecek. Her yıl bu haberin benzeri çıkıyor ama burada fena uçmuşlar cidden. Pala, Memati falan olmaz. Bunu unutun. Ancak eğer diziyi gerçekten yeniden çekeceklerse çok kaliteli bir senaryo ekibi, yeni jenerasyondan tiyatro kökenli oyuncu kadrosu ve sağlam bir kurgu lazım ki eski günlerine dönemeyecek olsa da adının hatrına izlenilebilsin. Yalnız şu Cahit'i James Bond rolünde oynatırlarsa daha ilk dakikasında kanal değiştiririm. Bu adam diziye ilk girdiğinde figüran rolündeydi, hiç de sırıtmıyordu. Ne zaman ki dizinin yapım ekibine de girdi; kendine şişirme James Bond rolü yazmaya başlayınca cidden komik oluyor. Biri de çıkıp dememiş abi senin yeteneğin yok o rolü kesecek kadar, olmuyor, müsamere gibi oluyor. Bunu çektik halt ettik de yayınlamasak? diye. Ben anlamıyorum. Eminim sen sette olsan derdin bunu.

Cahit sonradan burnunu yaptırdı galiba ilk girdiğinde burnu kemerliydi sonlarda yontturmuş sdfdg kurtlar vadisi yapıldı ve bitti... yenisine gerek yok bence .. eskisini izleyin yine tat verecektir bazı şeylerin tekrarı olmamalı... ha ama sinema filmi yapsınlar..
Mukasko tukka
Lehzen ahzen
Kabren mahzen

Alıntı ile Yanıt