Tekil mesaj gösterimi
Alt 20 Kasım 2022, 18:22   #1
Beatrice
Mesajlarla Bir Erkek Nasıl Çıldırtılır ?

Mesajlarla Bir Erkek Nasıl Çıldırtılır ?
Www.TrendForum.Net

Erkeği çıldırtmak aslında çok kolay. Devamlı yaptığınız şeyleri yine yapın. Bunlar neler mi ? İşte birkaç ipucu

1-Günün ilk saatlerinde ya da iş çıkışına yakın bir zamanda gelen “Ne yaptın?” mesajı.

2- Bir telefon görüşmesi yaparken gelen mesaj sesi ve sonrasında gelen “Telefonun niye meşgul, kimle konuşuyorsun?” mesajı.

3-Bir işi olduğunda ve cevap yazamadığında gelen “İşin benden daha önemliyse rahatsız etmeyin seni!” mesajı.

4- Tek bir kelimeyle cevaplanacak bir mesaja yazdıkları tek kelimelik cevap sonrası gelen “Sana yazdığım uzun mesajın cevabı bu mu?” mesajı.

5- Mesajlaşma alışkanlığı olmamasına rağmen yine de cevap yazan erkeğe gelen “Hep ben mesaj atıyorum. Sen bana değer vermiyor musun? Niye hiç yazmıyorsun!” mesajı.

6-Görmedikleri ya da cevap yazamadıkları bir mesaj sonrası gelen “Yazdıklarıma cevap vermiyorsun, sen artık beni eskisi kadar sevmiyorsun” mesajı.

7- Olumsuz bir cevap verdiklerinde gelen “Sen bilirsin…” mesajı.

8- İsteğinizi olumsuz karşıladıkları anda yolladığınız “Peki…” ile biten imalı mesajlar.

9- Her gün telefonla ya da yüz yüze görüşmelerine rağmen telefonlarına gelen ” Bir sorun mu var? Bu gün hiç mesaj yollamadın. Sorun varsa konuşarak çözebiliriz.” mesajı.

10-“Sen hiç romantik mesajlar atmıyorsun. Romantik mesajları hep ben yolluyorum. Beni eskisi kadar sevmiyor musun?” mesajı.

İşte bu mesajlar erkekleri çıldırtmaya yeten mesajlar.

Alıntı

Alıntı ile Yanıt