Tekil mesaj gösterimi
Alt 13 Aralık 2022, 11:53   #1
Zeytin
Saygın Üye
2022 Komedi Vahşi Yaşam Fotoğrafçılığı Ödülleri sahiplerini buldu

2022 Komedi Vahşi Yaşam Fotoğrafçılığı Ödülleri sahiplerini buldu
Www.TrendForum.Net

Hayvanların ilgi çekici ve komik anlarını gözler önüne seren fotoğrafların yarıştığı Komedi Vahşi Yaşam Fotoğrafçılığı Ödülleri sahiplerini buldu. Dünyanın dört bir yanından profesyonel ve amatör fotoğrafçılar tarafından çekilen görüntüler, vahşi yaşam fotoğrafçılığının daha esprili tarafına odaklanırken aynı zamanda vahşi yaşamın korunmasını teşvik etmede önemli bir rol oynuyor. İşte Komedi Vahşi Yaşam Fotoğrafçılığı Ödülleri ‘nin kazananları...

YARIŞMANIN KAZANANI
Jennifer Hadley - Tanzanya

3 aylık bir aslanın ağaçtan düşme anları, bu yıl Komedi Vahşi Yaşam Fotoğrafçılığı Ödülleri'nin kazanan fotoğrafı oldu.

Mark Schocken Florida'da ağaç kavuğuna sıkışmış iki baykuşun komik anlarını yakaladı.

Arshdeep Singh, Hindistan'da göz kırpan bir baykuşun komik anlarını görüntüledi.

Jennifer Hadley, Falkland Adaları'nda iki penguenin atışma anını yakaladı.

Jia Chen, Kanada'da kozalakla oynayan bir kuşun komik anlarını yakalamayı başardı.

Güney Afrika'da bir suaygırının esnediği anlar Jean Jacques Alcalay tarafından çekildi.

Arturo Telle Thiemann, Failal Adaları'nda iki balığın kameraya gülümseme anlarını yakaladı.

Miroslav Srb, Florida'da beslediği bir rakundan aldığı tepkiyi fotoğraflamayı ihmal etmedi.

Ryan Sims Kirkland, Washington'da kaplumbağaların üzerinden atlayan bir ördeğin komik anlarını yakaladı.

Martin Grace, Falkland Adaları'nda penguenlerin oldukça enteresan bir görüntüsünü yakaladı.

John Chaney, Alaska'da bir ayının balık tutma anlarını yakaladı.

Jagdeep Rajput, Hindistan'da inanılmaz bir an yakalayarak yılın kazananları arasına girdi.

Federica Vinci, bir maymunun arkadaşıyla ilgilenme anlarını Kamboçya ormanlarında yakaladı.

Güney Afrika'da iki mirketin sarılma anlarını Emmanuel Do Linh San çekti.

Alex Pansier, bir sincabın Süperman gibi havada süzülürken ortaya çıkan komik anını yakaladı.

ntv
Yine bir gül nihal alıyor gönlümü
eteklerim uçuşarak vals yapıyorum..
Beyoğlu'nda gezerken Pera'yı düşlüyorum
Yelpaze ile serinlemek,
Naif birkaç sözcükle ısınmak istiyorum.
Yüzüne bakmaya utandığım,
elimi tutmaya kıyamayan,
Aşklar hayal ediyorum...
Eski bir kadınım ben,
İnce bir dantel gibi işlemeden hayatı,
Ölmek istemiyorum...