Konu: Beatrice
Tekil mesaj gösterimi
Alt 09 Ocak 2023, 20:58   #19
Regex
“En büyük servet, itibardır.”
Yanıt: Beatrice

Eveeeett. Artık sana üye sözlük yorumu yazmanın zamanı geldi sevgili mektup arkadaşım.

@Beatrice ile tanışıklığımız hemen hemen pandemi dönemlerine dayanır. Ancak samimi olduğumuz dönem son 5-6 aydır. Hatta bu forumun ilk kurulduğu zamanlar doğru düzgün sohbetimiz bile yoktu. Benim @hihaho'yu buraya çivilediğim gibi @CtrL de beni buraya çivilemeseydi belki aynı uzaktan uzağa selamlaşıp, hal hatırdan öteye gitmezdik. Neyse; geçmişe değil, ileriye bakmak lazım derler.

Dışarıdan; şımarık ve havalı biri gibi gelebilir. Kesinlikle değil. Sadece gezmeyi, alışverişi ve karta yüklenmeyi biraz çok seviyor o kadar :P Her şeyi çok fazla ciddiye almayan bir tarzı var gibi gözükse de aslında gayet zeki ve iyi gözlemci tarafı vardır. Bunu biraz kimsenin; kendisini üzememesi için bir kalkan oluşturmak adına takındığı tavır olarak izlenimliyorum ben. Sık sık "iyice duygusuz birisi oldum" dese de bu doğru değil, bilakis duygusuz olan kendisiyle ilgili böyle bir tespit yapamaz çünkü zaten hissizleşmiştir ki kendinin öyle olduğunu hissedebilsin. ^^ Böyle de derin analizlerim vardır ^^

Düğünümde ne giyeceğine artık bir an önce karar verse, hatta çıkıp bunun alışverişini yapsa iyi olacak. Çünkü halay başı olmak adına talipler artıyor. Kimsenin yeri sağlam değil yeğeeeenn

Ne yazayım başka ya? Uzun uzun yazınca sonra hep bu oğlanı @Feeds bozdu diyorlar. Esprili yazınca bu sefer de @Feeds düzeltti diyorlar. Halbuki bunlar birtakım uydurma laflardır. Çünkü cool, resmî ve ciddi duruşumdan asla taviz vermem
(verdi.)

Yeni insanlar tanımaktan sıkılmış ve buna enerjisinin, mecalinin kalmadığını düşünen birisi olmama rağmen -10 Mayıs itibarıyla 30 yaş sendromu geliyor; bu sendrom sadece kadınlarda olmaz; idare et.- cidden son zamanlarda samimiyet kurduğum ve tanıdığım için memnun olduğum, sevdiğim ve kıymet verdiğim biridir. Umarım yaşamın boyunca her şey gönlünce olur ve senin de benim için dilediğin gibi değerini hak eden insanlar çıkar her daim karşına.

Dip Not: Dişçiden korkar.

Alıntı ile Yanıt