Tekil mesaj gösterimi
Alt 07 Şubat 2023, 22:23   #32
Worgen
Gold Üye
Yanıt: Bu burada duracak.

Er Şaban kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Sen zaten boşver diye gittin geri gelmişsin koşa koşa yorum yapmak için... Biliyorum bağımlılık yapıyorum... Şey yapma daha zamanımız çok ... Neyse ya tartışmayı gerçekten çok ister devam ettirirdimde... Dinliyorum kurtarma ekipleri falan filan yani sarmıyor burası .. Kendime samimi olamıyorum şu günler bi geçsinde o zaman gelin..

Bi sen vatan aşığısın, vatan sevdalısın ya. Neyse gerçekten en ufak bir kelime etmeye değmeyecek kadar aşşağılık birisin. Sen at gözlüklerinle savunmaya devam et. Bu kadar muhatap olduğumuz bile yeter.

/* Gönderi eklendi: 22:23 | Eski gönderinin zamanı: 22:22 */

Er Şaban kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Sen zaten boşver diye gittin geri gelmişsin koşa koşa yorum yapmak için... Biliyorum bağımlılık yapıyorum... Şey yapma daha zamanımız çok ... Neyse ya tartışmayı gerçekten çok ister devam ettirirdimde... Dinliyorum kurtarma ekipleri falan filan yani sarmıyor burası .. Kendime samimi olamıyorum şu günler bi geçsinde o zaman gelin..

/* Gönderi eklendi: 22:22 | Eski gönderinin zamanı: 22:20 */

Tamam bende aynı şeyi diyorum.. rep attım iyilik düşünerek dedim'ki bak kardeşim medyaya yansımamış olabilir ayıktırmasıyla... alırlar içeriye dedim yapma hem... Sende yazdın tehdit etme beni hukuki olarak.. Yani burda siz bana niye giriyonuz yada benim zihnimin Akp' li olduğunu nerden çıkardın ? @Worgen mesela bu senin arkadaşın haliyle bunun acısı başka konudan'da şuan seninle neden birlik oldu ? Bana ikiniz neden saldırıyor'sunuz ? Bir yorumda uyuşmadık diye 2 3 kişi mi saldırmanız lazım.. Yok amaç ne ?

Ulan adamın adını bile bilmiyorum ne arkadaşı?