Tekil mesaj gösterimi
Alt 01 Ağustos 2022, 14:43   #4
Er Şaban
Charismax
Yanıt: GoldenBoy ( Charismax)

Beatrice kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Açık sözlü, doğal, Destinamızın sevdiceği @GoldenBoy bir de şey var tabii

Benim karım

Konumu açtınız hata ettiniz başınıza gelecekleri çekeceksiniz... Uzun uzun basiciğimmm seyit öyle yangın alarmının tatbikat olduğunu anlayacak..

Napıcaksın amca? Uzun uzun mu basıcaksın?

Evet yavrucuğum uzun uzun basiciğimm

Tamam kısa kestim bunu sdfdsf
E benim karım sdfdsf

Zoe kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Baslayayım hem sevip hem gömmeye
Tanıştığımızda beni daha küçük sanıyordu sonra dedi sen koca kızmışsın A-hahaha neyse dedem dedim uyuzluk değil mi kendisi minyon ya hiç haz etmiyor kabul de etmiyor yaslandığını..
Konu fark etmez sabaha kadar konusabilir.. saka saka konu fark ediyor ilgisini cekmesi lazim. Konuşmayı sevdiģi kadar yemek yemeyi de seviyor belli olmasada.
Gece bilmem kacta mantı gommuşlüğu var..
Dilinin kemiği yok deyimi heh işte ondan. Dan dan dan söyler..
Bir sorun gorduğunde kendi sorunuymuş gibi özen gosterir.
Kalemi kuvvetlidir, zaten belli etmistir kendini.. bazen basta ne yazdigi balantisi kopsada anlamasi kolay..
@Destina'yı nasil kandirdi dusunup duruyorum
Neyse sen beni anladın

Ahaha kız hala küçüksün valla bak 5 yaşında .. su verdi garibim ahahah severim seni bu severim seni yada evet ben onu severim anlamında değil.. gerçekten severim samimi birisin kötü frekansın yok... ama toplum dahilinde yönlenme olabiliyor bazen sende.. o şeyide ben çok şey etmiyorum.. o değilde konu beni yorumlamak dimi ben niye seni yorumluyorum sdfdsf

neyse ahahahaa
ya @Destina 'yı nasıl kandırdın derken alla sen o kadar'mı çirkinim ki buna şans eseri olmuş gibi bakıyorsunuz la dsafsdf allah dağına göre kar verir... o güzelliği karşılayacak bir yapım yanım olmasa demekki karşılıklı.. bu arada güzellik göreceli bir kavramdır ve güzelde herkes için güzel değildir değil güzeldir çünkü benim karım özeldir... ok tamam dfsfgsdg

Gece mantı nedir? hey yavrum hey benim öğünlerim var öğünüm yok :aşklaiç:
ondan sonra 11 işte sdfasdf
Destina kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Benim kocam.

lskdhjfkshjdgksh

Allaaaa senin kocan...

Alıntı ile Yanıt