Tekil mesaj gösterimi
Alt 17 Kasım 2023, 16:14   #10
KahKaha
Yanıt: Kardeşi Nihal Candan'la birlikte tutuklanan Bahar Candan: Ünlü olduğum için tutuklandım

Eru kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Dido şu yazdığını bir görsün de, nasıl seni pıçaklıyor yakaladığında görürsün.

İlla diyor, bana bulaş dido diyor. Bana eziyet et, beni hırpala, benimle dalaş diyor…
Nefes egzersizleri şimdilik işe yarıyor da, sen yine de bana bir koli hazırla, kitaplar olsun, ev yapımı börek falan olsun, sigara falan da koy. Sigara bol olsun, hapishanedekilere kendimi sevdirmem lazım

Regex kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Bu ve bunun gibiler, aptal rolüne yatıp ilgiyi üzerlerinde toplayıp ama arka planda da paraları güzel götürmüşler. E hurmalar, tırmalar. Yapacak bir şey yok.

Bu arada biraz çarşıyı karıştırayım. @KahKaha konudaki yorumlarda arkadaşlar sana bişiler diyorlar galiba.

Sen de olmasan var ya…
Bir şeyi merak ediyorum… Ben evlensem, şöyle aşkım bir adamın gözünü kör etse ve adam beni Afrodit olarak nitelendirse, bu Serkan ne yapacak?! Yani düğünüme gelir takısını takar gider de, ben sonrasını merak ediyorum. Sıradaki kurban ben olmaya devam mı edicem, yoksa başkasını mı bulacak?
Hayır başkasını bulacaksa, eşe dosta haber salmayı düşünüyorum, ben artık evlenicem diye. Belki de nikah dairesi, hapishaneden daha mantıklı bir yerdir

Absent kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Ama didodan bi tık üstünler yinede dimi. O kadar da haklarını yemeyek

Sen benim saçımın teline kurban ol be!?
İlla filtreli fotoğraf mı paylaşayım?
Hem bence bu saatten sonra, bu forumda bana aşık olacak biri varsa, bence güzelliğimden önce sabrıma aşık olması lazım! Seni hala zehirlemediğim lütfen göz önünde bulundurulsun! İstirham ediyorum

Konuyla ilgili olarak…
Ben bu kadınları tanımıyorum. İçerikten ne dolandırıcılığı yaptıklarını da anlamadım zaten.
Fakat Hacı İsrafil Sağlam isimli birinin dolandırıcı olması bence aşırı komik

Alıntı ile Yanıt