Tekil mesaj gösterimi
Alt 20 Ağustos 2022, 15:58   #10
Beatrice
Yanıt: Erkekler neden evlenilecek kadın, eğlenilecek kadın ayırımı yapar?

Roronoa Zoro kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
burada bir ayrım yok eğlenmeyi kendi isteğiyle kabul eden kızlar var bu soruyu onlara sorun bence yani onu geç g sonra erkekler öyle böyle ye çeviriliyo çok saçma işler bırakın abi millet istediği gibi yaşasın fsfddsf erkeklerin böyle ayrımı yok ayrıca boşanma nedenlerini araştırdınız mı hiç daha birbirini tanımadan evleniyor millet sonra ben seni böyle bilmiyordum bla bla bir biriyle ciddi düşüncekse minimum 4 yıl takılmalı onunla iyi tanımalı buda sizi veya beni eğlenilcek sonrada bir kenara atılcak biri yapmaz

kendimden örnek vereyim eski kız arkadaşımın evinde 2 yıl takıldım onu daha iyi tanıma fırsatım oldu + ları taş gibiydi iyi laf yapardı keman çalardı futbol lisansı vardı - leri çok karışıyodu özelime meraklıydı pasaklıydı sonra medeni şekilde ayrıldık olması gereken bu bunun içinde seksde var kavga da var oda bu da var kardeşim aşın şunları ddsfdsfsfdsxd

Alıntı:

minimum 4 yıl takılmalı onunla

Bugüne kadar hiç öyle uzun ilşkisiyle evlenen görmedimki ben 7yıldan sonra ayrılıp pat diye evlenenleri çok gördüm mesela

Alıntı ile Yanıt