Tekil mesaj gösterimi
Alt 05 Şubat 2024, 14:21   #10
Regex
“En büyük servet, itibardır.”
Yanıt: [TF ÖZEL] Ücretsiz vBulletin Desteği: Sorun, Yanıtlayalım!

KoJiRo kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
@Regex Üstadım aklıma bi soru daha takıldı gene aynı forum sitesinde bir bayan arkadaşımıza küfür değil ama ağır ithamda bulunmuştu bir erkek üye ve arkadaşlarım bana bu adama sürekli - rep verelim sistem otomatik olarak 1 günlük banlıyor dedi bizde o akşam o zata sürekli - rep verdik ve sonrasında 1 günlük banlandı çok iyi hatırlıyorum bunun hakkında bana biraz bilgi verebilirmisin ??

Varsayılan vBulletin'de böyle bir yapı yok, ceza sistemini yapılandırırsan belli bir noktaya ulaştığında otomatik banlıyordu ama -rep ile entegre değil. Bunun için eklenti yazmışlardır. vB.org'da var mıydı eklentisi hatırlayamadım ama yazılmışı varsa onu kurmuşlardır ya da bahsettiğin foruma özel yazılmıştır. Şöyle de bir durum var; vBulletin eskisi kadar popüler ve güncel olmadığından çoğu Türkçe ve yabancı dildeki destek siteleri kapandı. Buralarda yazılmış bazı özgün eklentiler, şablon değişiklikleri ve temalar da haliyle erişime kapatıldı. Ha keza yine vBulletin.org'da yayınlanan bazı eklentileri de geliştiriciler vBulletin'den ayrıldıklarından -örnek: Paul M.- kendi kodlarını silip gittiler. Bu yüzden eskisi gibi geniş bir arşive ulaşmak zor.

CtrL kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Özelden sorduklarımız da dahil mi?

Agaya beleş.

Alıntı ile Yanıt