Tekil mesaj gösterimi
Alt 22 Mart 2024, 18:27   #7
devriksekiz
Yanıt: “Fairy Tail” Animesi Yeni Bölümleri ile Geri Dönüyor: İşte İlk Fragman ve Yayın Tarihi

KoJiRo kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster

Ben takip ediyorum öyle bişey olsa zaten duyardık bleach yeni iki sezon çıkardı 3 sezonu ne zaman çıkar bilmiyorum

Alıntı:
Netflix ile Attack on Titan ve Spy x Family gibi animeleri de hazırlayan WIT Studio arasında yeni bir iş birliği imzalandı. Bu işbirliği ile beraber, Eiichiro Oda’nın yıllara meydan okuyan ve en çok gelir kazandıran anime olarak bilinen One Piece‘i yeniden uyarlanacak. https://twitter.com/NetflixAnime/sta...17816028930498 The One Piece ismine sahip olacak olan yeni uyarlama, East Blue bölümleri ile başlayarak orijinal manganın hikaye anlatısını kendisine referans alacak. Duyurulan yeni uyarlamanın detayları ise henüz belli değil. Yapılan bu yeni duyurunun ardından Toei Animation’ın devam etmekte olan anime serisinin akıbeti ve yeni duyurulan uyarlamanın nasıl bir ilişki içerisinde olacağı da henüz bilinmiyor.

Kaynak: Donanim Arşivi

dediğim haber

İmzalardaki bağlantıları veya görselleri görüntülemek için gönderi sayınızın 10 veya daha fazla olması gerekir.

Alıntı ile Yanıt