Tekil mesaj gösterimi
Alt 24 Eylül 2022, 16:56   #8
Er Şaban
Charismax
Yanıt: Adsense para kazanma

Güzel açıklamışsın Evet bende açık sadece ziyaretçilere üyelere kapalı.. İbrahim tatlı ses bana günlük hiç olmadığı kadar bir ekmek getirdi getiriyorda Ondan bu konu aklıma geldi.. Forum siteleri için bencede uygun bir kazanç şekli değil.. Ben biraz trafik yoğunluğuna istinaden analiz içinde kullanıyorum google analiz gibi iş görüyor.. Nerde lan ziyaretçiler üç kağıtçı dediklerinde çat bak burda'da adsense ziyaretçileri var al namertttt diyorum dsfsdf

Bu arada benim şirketim var asfdasgf ama muhasebeye defter tutma parası ödemiyorum.. Henüz vergi mükellefi olup çekim yapmadım öyle..

Bu adsense olayına yoğunluk getirildiğinde çok güzel kazançlar olacağından'da şüphem yok.. ama çok çok çok emek isteyen sabır isteyen birşey... başladıktan 1 sene sonra belki ufak ufak birşeyler sağlarsın...

Misal ben kendimden örnek vereceğim şimdi herkeste o imkan olmaya bilir.. ben aktif edeli fazla bir zaman olmadı 12 ay üzerinden bir hesap tutarsam host parası veya vds vps veyada reseller falan artık ne kullanılıyorsa onun parasını FAZLA sıyla çıkarıp sana 2 pakette parlament aldırıyor şuan
Mukasko tukka
Lehzen ahzen
Kabren mahzen

Alıntı ile Yanıt