Tekil mesaj gösterimi
Alt 03 Kasım 2022, 21:46   #9
Beatrice
Yanıt: Aç kalarak zayıflanır mı? (Aralıklı oruç diyeti)

Bahtiyar kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Ahaha. Genel olarak evet ama bazen 00 dan sonra arayan eş dost arkadaş kuzen falan oluyor "gel bir kebap yiyek olum ya" gibisinden. Tabi benimde canım çekiyor. Veya ben aynısını yapıyorum. Öyle büyük bir tayfamız var. Genelde bizim burada 00.00 - 04.00 arası Antakya köprübaşı var bir sürü köfteci açık oluyor. Yakın illerden bile yemek için geliyorlar. Adana falan hikaye. Dürüme dair her şey burada. Döner, köfte, kebap vs.

Ama tabi en sevdiğim kırmızı tuborg. Cumartesi iş çıkışı.. Pazar tatil ya. İşten eve kadar iki şişe gömüyorum aç karnına. Zaten o gün genelde akşam yemeği yemiyorum. Eve doğru giderken son markete geçiyorum. Bir 4-5 tane alıyorum. "Ulan Bahti bunlar kesmez seni" diyip 2-3 tane daha alıyorum. Tabi onlarda kesmiyor geceye doğru gidip stok için tekrar alıyorum. Çünkü Pazar da devam edecem. Gece Ongunu arayıp kafa ütülüyorum. En son küfür etti. @Erşan Kuneri, küfürbaz haydo seni....

Zaten o kadar severek iştahlı anlatıyorsun ki inkar etsen hani yok desen inanmayız ki ) çileden çıkardım demiyorsun da

Alıntı ile Yanıt