Konu: Genel Sohbet
Tekil mesaj gösterimi
Alt 01 Aralık 2022, 11:48   #1100
Zeytin
Saygın Üye
Yanıt: Genel Sohbet

Feeds kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
İltifattı zaten bana yansıyanın bu ama iltifat etmek içinde iltifat edilmez şimdi demek'ki iltifat üstü güzel düşünceler oluşmuş bende.... Ama seni burdan bilmiyorum herkes hakkında mutlaka bir fikrim vardır ne kadar eskisin nesin ne değilsin (kullanıcı) olarak bir fikrim var yani aslında seni tanıyorum ama seninle bir araya gelip yazışma şeklinde bir tanışmamız olmadı..
Duruşun güzel bozma böyle devam et.. Seni aslında tanıyoruma ekleme olarak bu ne kadar nasıl tanıyorsun sorusuna verilecek bir cevap şeklinde değil.. Onu şimdi'den söylüyim.. Herkes herkesin hakkında illa bir fikir edinir' ya hani.. O fikirler bende biraz derindir.. O manada kimin ne olduğu az buçuk belli oluyor.. Sende bu az buçuklar içinde tam'bir kişisin.. yani kenara ayrılması gereken iyi bir insan.. (Ben kumbaram'da insan biriktiriyorum)

Uzaktan da olsa kendimi doğru ifade edebildiğim için mutlu oldum, teşekkür ederim.
Hayat dusturum benim de güzel insan biriktirmek üzeredir ve en güzel birikimdir insan zaten. Güzel insanlara rast gelesiniz...
Yine bir gül nihal alıyor gönlümü
eteklerim uçuşarak vals yapıyorum..
Beyoğlu'nda gezerken Pera'yı düşlüyorum
Yelpaze ile serinlemek,
Naif birkaç sözcükle ısınmak istiyorum.
Yüzüne bakmaya utandığım,
elimi tutmaya kıyamayan,
Aşklar hayal ediyorum...
Eski bir kadınım ben,
İnce bir dantel gibi işlemeden hayatı,
Ölmek istemiyorum...

Alıntı ile Yanıt