Tekil mesaj gösterimi
Alt 01 Aralık 2022, 20:44   #10
Bahtiyar
Yüzümden düşen bin parçayı toplayıp,
Yerine kocaman bir tebessüm yerleştiren var
"o" iyiki var.
Yanıt: Kenan İmirzalıoğlu'ndan sakız çiğneyen yarışmacıya tepki:Çeneye destekli birşe

Feeds kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Bizim 2 kat üstümüzde bir komşunun uno arabası gitti.. az ileride' olan komşumuzda arabayı vurdurmak için itmiş .. Yani şimdi böyle bir mahalle.. Hırsızlara yardım ediyorlar sahibi sanarak.. çok kalabalık bir yer burası.. İnsanlar birbirini tanıyor ama arabaydı motordu kimin neyi var bilmezler.. arabanın çalındığını o vurduran komşunun komşusu haber ediyor siz naptınız o araba falancadaki ercanın arabasıydı diyor ... Benim bile kayın babam passatla gelmişti buraya ingiltereden getirdiği yabancı plaka adam geldi gitti o araba 1 sene boyunca benim bilinmiş ve otoparkta bırakıyor'muşum aylıkta 2 bin lira para ödüyor'muşum yani ilginç bir mahalle eksenindeyiz.. muhtemelen motoru kapağı sökmeleri içinde yardım etmiştir mallar.. ne biliyim..

Uno gibi bir arabanın motorunu ne diye sökmeye uğraşıyorlar? 4-5 kişi gelseler taşıyıp alıp götürürler zaten. Kutu gibi araba. Aklıma Arabistan zamanlarım geldi ağaaa be.

Şu makinaya bak. V8 560 SEL. Oraya dair özlediğim tek şey şu canavar.

Alıntı ile Yanıt