Tekil mesaj gösterimi
Alt 13 Aralık 2022, 16:11   #22
Regex
“En büyük servet, itibardır.”
Yanıt: nuclear was here..

NucLeaR kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Cansınız can seviliyorsunuz forumların sitelerin en güzelleri sizlerin olsun ben dostlarımın sevdiklerimin büyüklerimin kardeşlerimin bir şeylere sahip olsun ilerlesin kazansın isterim paylaşımcıyımdır bu konuda destekçiyim'dir bu vesileyle if'ten sonra 2. bir üyeliğim com.tr de vardı oda X için 2. üyeliğim olan forum burası oldu hep destek full destek 2. forum adresimiz artık burası kardeş forum #trendforum

Böylesine global bir platformun sahibi bu kadar alçakgönüllü ve özverili bir biçimde bu mesajı gönderi olarak buraya yazıyorsa, gerçekten hakkındaki insanların nezdinde oluşmuş olan olumlu kanaatlerin ve düşüncelerin doğruluğu bir kez daha tescillenmiş oldu abi. Günümüzde insanlar ne kadar olgun portresi çizseler dahi arka tarafta köstek olmayı, zarar vermeyi ve kendilerini öne atmayı severler. Özellikle bu alemde önemsiz gibi görünmesine rağmen ne tarz ayak oyunları döner bilirsin. @CtrL kardeşimin vesilesi sonucu dahil olduğum bu platformda o zamanlar @Beatrice'i pek yakınen tanımıyordum. Ancak bu forumun kurulduğu günden beri yaklaşık 9 aylık sürecinde samimiyeti, dostluğu ve iyi niyeti elden hiç bırakmadan gayet pozitif bir yönetim sergiledi. Sırf burada teknik yönetici olmamı dahi istemeyip bıraktırmaya çalışan, görünüşte senin gibi iyi niyetli ama arka planda içten pazarlıklı ve başkalarını birilerine yollayarak iş bitirimciliği yapmaya çalışanları da bu süreçte gördük. Herkes kendine yakışanı yapar ve yapıyor. Ben çok teşekkür ederim kendi adıma bu destekleyici, onore eden güzel dileklerinden ötürü. Var olasın. İyi ki IF gibi global bir platform senin gibi emin ellere geçti de, tekrardan sektörel olarak IRC dünyası güven ve tereddütsüz itimat duyabilecekleri bir platforma kavuştular. TrendForum da yıllandıkça, genel forum siteleri içerisinde aynı şekilde anılır ve her zaman başarılı olur dilerim. Bunun için buradayız.

Alıntı ile Yanıt