Tekil mesaj gösterimi
Alt 15 Aralık 2022, 01:54   #7
Er Şaban
Charismax
Yanıt: Başlarda her'şey serbest sonrasın'da kural koymaları

Erşan Kuneri kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Bak; böyle konuş, canımı ye. O değil de beni hep sen bozdun Gayet suratsız, ciddiliğinden ve coolluğundan ödün vermeyen egoist, manyak bi' heriftim ben Görenler şaşkınlıktan kendilerini çimdikliyorlar asdhsdjsjs

Senin için şey diyorlar... Charismax bozdu onu bu öyle değil'di .. Yada öyleydi bize göstermiyordu diyerek bir rahatlamaları var... Ama bazen yine ciddi yazıncada geri çekiliyorlar .. Mesela bunu ilk farkedenlerden birisi burada @Beatrice Ben dedim benimle alakası yok .. Ortam öyle gerektiriyor bazen ciddi herif zaten ama şimdi gülerkende suratsız duran birisi değil içinden geliyor demek'ki diyordum.. Yok diyor ben onu tanıyorum iyi oldu bu hali çok güzel dedi gibi bişi dedi.. Hatta tersine gelirsen güzelliği görürsün falan'da dediydim az biraz kulis konuştuyduk ayrıntı detay her zaman'ki gibi vermem dsfdsf Yalnız seni bana sorması ? Erşan nerede demesi ? O hastayken .. Ben hep başındayım ya seni bana soruyor bende hasta başı ağrıyor demiştim dfsfsdf Yani aslında bir e posta uzağında saddsf
Mukasko tukka
Lehzen ahzen
Kabren mahzen

Alıntı ile Yanıt