Tekil mesaj gösterimi
Alt 23 Aralık 2022, 10:52   #2
Destina
Yanıt: vBulletin mi? XenForo mu? NEDEN?

Fikrimi daha önce belirttim, buradan herkesin göreceği şekilde de belirteyim. vB 4 ve 5 den yana değilseniz kesinlikle XenForo ya geçmenizi öneriyorum, bende ilk başta alışamamıştım şuan vazgeçemiyorum. Ön yargılı olmanıza gerek yok benim de 12 senedir bi vB alışkanlığım var, vazgeçemem sanıyordum ki kolayda olmadı. Bunu forumumu görüp bilen herkes, XenForo nun çoğu yapısını vB ye benzetmemizden anlamıştır hala vB den izler taşıdığımı. Hiç kolay alışılmıyor belki 1 senede zor alışırsınız ama sonunda vazgeçemeyeceğiniz bi sistem olur. Her yönünden daha rahattır. Whatsapp'a girip yazmak kadar kolay diyebilirim, mesela vB ye telefondan girmek işkence ama XenForo da telefondan rahatlıkla konular bile açabilirsiniz. Telefonunuzda rahatlıkla girip yazdığınız sosyal medyalar kadar rahat ve kolaydır. Yine söylüyorum ileri de bir gün zorunlu geçmeniz gerekicekse şimdiden geçin derim, alışmanız yönünden daha iyi olur ileri ki zamanlarda keşke daha önce geçseydik pişmanlığı yaşamazsınız. Üye kaybı korkunuz varsa da öyle üyeler gerekmez zaten diye düşünüyorum.

Alıntı ile Yanıt