Tekil mesaj gösterimi
Alt 09 Ocak 2023, 18:29   #6
Regex
“En büyük servet, itibardır.”
Yanıt: Eskiden forumda yapılan cringe eylemler

Worgen kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
Hepsini yapan birini tanıyorum tabi ki @Tony

Olm o değil de ben eskiden çok sert banlar atardım ya. Gelişine çakıyordum röveşatayı. Özellikle bu teknik yönetici olduğum forumlara gelip, sıfır bilgi ile akıl verir gibi -açık bulduğunu sanıp- ama oysa orada bulunan hatunlara “vauuuwww! ne bilgili çocuk be!” dedirtmek isteyen, bir de her şeyden şikayet edip her şeye bir ukala cevabı olan tiplemelere dayanamıyordum. Sen bile bu ban mevzuunda benden nasibini aldıydın da sonra kanki olduk. Bir de darbe girişimi ayağına beni banlayarak da yıllar sonra intikamını aldın zaten. Zamanla duruldum ben. 2018-2021 arası yönettiğimiz yeri düşünürsek sen benden fazla iç konularda ban atmışsındır. Şimdi de iyice yaşlandım. Bu forumda 1-2 reklamcı banlamışımdır en fazla.

@Tony bu listedekilerin hiçbirini yapmazdı da eskiden o da güzel ban çakardı. Sonuna ünlem falan...

For example:
@Worgen 1 hafta banlanmıştır!
gibi.

Düşünüyorum da yirmilerimizde bile kanımız deli akıyormuş alüminyum.

P.S.: Bana uzun yazıyor mazıyor diyorsunuz ama beni 20-22 yaşlarımda görecektiniz... @Feeds sen kimsin oğlum? Zaman makinesi ile o yıllara gidelim; sana diss atıyorum! Forumdaki kural ihlâlinden girip Bolşeviklerin Ekim Devrimi'nden çıkardım... Hayat sadece yaşlandırmadı, yazın yeteneğimi de köreltti. Bu @Tony falan hâlâ aynısın diye düşünüyor ama algıda seçicilik yaşıyor. Şöyle 2-3 paragraf yazmışsam adamın kafa eskilere gidiyor da ondan öyle diyor. Bu bir zihin yanılsaması. Büyük resmi görelim, oyuna gelmeyelim.

Alıntı ile Yanıt