Forum Logo
Ali Dürüst


Kullanıcı Etiket Listesi

Yeni Konu Oluştur Yanıtla
 
LinkBack Seçenekler Görüntüleme stilleri
Alt 01 Haziran 2022, 11:16   #1
Çevrimdışı
Ali Dürüst
Ali Dürüst
Www.TrendForum.Net

Ali Dürüst (14 Mayıs 1955, İstanbul), Türk iş adamı ve spor yöneticisi. Boğaziçi Üniversitesi mezunudur. Ayrıca, Galatasaray Lisesi ve Dürüst Şirketler Grubu adlı şirketin yöneticisidir. İlk olarak Faruk Süren'in yönetiminde yer alan Dürüst, 2011 yılında Ünal Aysal'ın yönetiminde 2. Başkan olarak göreve gelmiştir. 2013 yılının Temmuz ayında Galatasaray yöneticiliğinden ayrılmıştır. 2014'te ise olağanüstü genel kurul sonucu seçilen Duygun Yarsuvat tarafından Sportif A.Ş.'nin başına getirilmiştir. Fatih Terim'in Türkiye Milli Takımlar Genel Direktörü olduktan sonra kendisinin isteği ile Türkiye Futbol Federasyonu 1. Başkanvekilliği ve İcra kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.
 
Alıntı ile Yanıt

Yanıtla

İçeriği Sosyalleştir

Etiketler
ali, dürüst


Şu anda bu konuyu görüntüleyen etkin kullanıcılar: 1 (0 üye ve 1 konuk)
 
Seçenekler
Görüntüleme stilleri

TrendForum.Net genel forum paylaşım sitesidir. Bu nedenle foruma kaydolan tüm gerçek kişiler, kontrole tabi tutulmaksızın içerik paylaşabilmektedir. TrendForum üzerinden paylaşılan mesaj, konu ve görsellerden yana doğabilecek yasal sorumluluklar; paylaşan kullanıcıya aittir, TrendForum.Net yer sağlayıcı olduğu için hiçbir yasal sorumluluk kabul etmez. İllegal herhangi bir faaliyetin saptanması durumunda; İLETİŞİM sayfası üzerinden ulaşıldığı takdirde mesaj, konu ya da görsel; en fazla 48 saat içerisinde silinecek ve bildiriminiz üzerinden tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince sitemizde telif hakkı bulunan mp3,video v.b. eserlerin paylaşımı yasaktır. Yasal işlem olması halinde paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7   Copyright ©2000 - 2023, vBulletin Solutions, Inc.

TrendForum.Net, lisanslı vBulletin® kullanmaktadır. Tüm hakları saklıdır. ©2022-2023
Tema Tasarım: Vision / Fibertus.Net