Tekil mesaj gösterimi
Alt 25 Ocak 2024, 14:15   #2
Beatrice
Yanıt: 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları, sözleri 2023! Resimli, en güzel, anlamlı, romantik Sevgililer Günü ile ilgili sözler!

Varlığıyla hayatıma renk katan sevgilim, bizim için tüm emeklerine minnettarım. Hayatın bize getirdiklerini el ele karşılamak çok güzel. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Bugüne kadar hissettiğim en güçlü duygular sana uzanıyor sevgilim. Seni her zaman çok seveceğim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Benim için hayatın olmazsa olmazı bir tanecik aşkım.. Her Sevgililer Gününde beraber olmak dileğiyle…

Kalbimin biricik sahibi, hayatımın her anında yanımda olman dileğiyle. İyi ki varsın!

Seni ne derece sevdiğimi hiçbir kelime ifade edemez. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Seni tüm kalbimle seviyorum biriciğim. Birlikte yaşlanacağımız nice güzel günlere.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar muhteşem bir insansın canım sevgilim.. İyi ki varsın.

Bu yeni yılda da uzun ayrılıkların yaşanmadığı, mutlu ve huzurlu bir ilişkimiz olsun. Seni her zaman çok seveceğim.

Alıntı ile Yanıt